כדור ג'אמפר JUMPER PRO


מבצע!
מבצע!

JUMPER PRO מבית TOGU גמיש יותר ועם אפשרויות אימון רבות יותר! המשטח של הג´אמפר פרו מורכב משני משטחים נפרדים, משטח קעור ומשטח שטוח- באמצעות מברג שמגיע עם המוצר ניתן להסיר ולחבר בקלות את המשטח העליון השטוח, כך שניתן להתאמן על שני משטחים שונים! בזכות שני המשטחים ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים- שיווי משקל ויציבה, קורדינאציה ותרגילי כוח. הג´אמפר הינו 3/4 כדור ולא 1/2 כדור כפי שמשתמשים במכונים השונים. בהיותו 3/4 כדור דבר הגורם לו להיות משטח בלתי יציב, מה שגורם לאימון להיות אימון פונקציונאלי ויעיל יותר. ניתן להתאמן על הג´אמפר כאשר הוא מונח על בסיסו וכאשר הוא הפוך. את התרגול ניתן לבצע בעמידה בישיבה ובשכיבה ולחזק בו את פלג הגוף העליון, שרירי הבטן והגב וכמו כן שרירי הרגליים. הג´אמפר נועד לשפר את שיווי המשקל ואת השרירים המייצבים. מפרט טכני: 52*24 ס"מ משקל: 4.4 ק"ג משקל מתאמן מקסימלי: 200 ק"ג אחריות יבואן לשנה


1150 1190(-3.36%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.