כרית ישיבה Dynair Comfort Wedge Balkissen


מבצע!
מבצע!

כרית ישיבה לחיזוק הגב התחתון - פרימיום כרית ישיבה בצורת טריז הוא כלי טיפולי ודינמי עשוי Ruton באיכות גבוהה. משטח לא יציב המסייע לחיזוק הגב והיציבה. עוזר למנוע כאבים בדיסקים החולייתיים ולחזק את השרירים לאורך עמוד השדרה. משפר את מערכת העצבים, יכולת הריכוז וקואורדינציה ומזרים את הדם. בעת הישיבה על Ballcushion נחוצות תנועות מינימאליות כדי לאזן את המשטח. תנועות אלו מבוצעות על ידי שרירי הגב. צורת הטריז גורמת לירכיים לנוע מעט קדימה בזמן ישיבה, כך הגוף העליון כולו מניח יציבה זקופה יותר, אשר יכול להפחית את הלחץ מהגב שלך. ניתן לבצע תרגילים נוספים בעמידה כדי לשפר את האיזון, ייצוב מפרקים ולחיזוק שרירי הליבה. ניתן לווסת את האוויר עבור רמות שונות של נוחות וקושי. משקל מתאמן מקסימלי- 200 ק"ג. כולל שסתום ומחט לניפוח.


380 399(-4.76%)

קרא עוד


זמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.