לוח שיווי משקל מלבן BALANZA BALLSTEP


מבצע!
מבצע!

Ballstep Balanza החדש מבית TOGU- יותר יציבות ודינמיקה. מאפשר לאנשים בכל רמת כושר וגיל להיכנס לאימוני מוטוריקה ולהעצים את היכולות שלהם. האימון על לוח השיווי-משקל מגדיל ומשפר את יכולות התפיסה והיציבות ייחודי בהשוואה ללוחות איזון הרגילים, בזכות הכדורים המלאים באוויר מתחת ללוח המעניקים תחושה של רחיפה. ניתן לווסת בקלות את האוויר בכל כדור על ידי שימוש במשאבת כדור מחט. מידות: אורך- 89, רוחב- 43, גובה- 14 ס"מ משקל משתמש מקסימלי- 200 קילוגרם אחריות מוקד שירות הלקוחות נמצא בכתובת: נתיבות 3, מחלף הסירה - הרצליה להלן שעות הפעילות במוקד השירות: ימים א' - ה' - 08:00-16:00 בימי שישי המוקד סגור טלפון: 09-9729100 (לבחור בנתב שיחות - "שירות לקוחות") כתובת דוא"ל: service@energym.co.il


1300 1349(-3.63%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.