מיני סטפר תנועת אלכסון


מבצע!
מבצע!

מיני סטפר זה מביא לכם שילוב מנצח של כושר איכותי ארוז במידות קומפקטיות. את המוצר הזה לא תרגישו בכלל בבית עד שתשתמשו בו – ואז תרגישו את הפעולה שלו על כל הגוף. בזכות מנגנון פעולה ייחודי של פעולת אלכסון ניתן להגיע לביצועים טובים יותר. וכל זאת בפעולה חלקה ושקטה. צג LCD איכותי עוקב אחר הפעילות שלכם ואף סופר שריפת קלוריות. יתרונות המיני סטפר: טכנולוגיית אלכסון מתקדמת עיצוב קומפקטי ויעיל פעולה שקטה וחלקה נוח לאחסון מדרך רחב ומונע החלקה צג LCD ברור נתונים טכניים: מידות (ס"מ): א-42, ר-42 משקל מתאמן מירבי: 90 ק"ג אחריות מוקד שירות הלקוחות נמצא בכתובת: נתיבות 3, מחלף הסירה - הרצליה להלן שעות הפעילות במוקד השירות: ימים א' - ה' - 08:00-16:00 בימי שישי המוקד סגור טלפון: 09-9729100 (לבחור בנתב שיחות - "שירות לקוחות") כתובת דוא"ל: service@energym.co.il


379 399(-5.01%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.