מכשיר לעיצוב וחיטוב הבטן AbCoaster


מבצע!
מבצע!

מכשיר מהפכני לעיצוב וחיטוב הבטן! ABcoaster בעל מושב מרופד ונוח הנע על גבי מסילה איכותית. פעולת המכשיר מאפשרת לכם בתוך מספר דקות של עבודה ביום קבל תוצאות מדהימות באמצעות עבודה על כל שרירי הבטן. ביצוע באופן קבוע של תרגילים יאפשר לכם לחזק גם את המערכת הלבבית ואת כלי הדם. מונה ייעודי סופר את החזרות כך שאתם יכולים להיות מרוכזים בתרגילים עצמם. יתרונות המכשיר: מבנה יציב וחזק כרית מתכווננת ל-3 מצבים אפשרות להוספת משקולות להגדלת העומס עבודה על בטן עליונה, בטן תחתונה ושירי האלכסונים נתונים טכניים: מידות (ס"מ): א-130, ר-70, ג-128 משקל מתאמן מירבי: 100 ק"ג אחריות מוקד שירות הלקוחות נמצא בכתובת: נתיבות 3, מחלף הסירה - הרצליה להלן שעות הפעילות במוקד השירות: ימים א' - ה' - 08:00-16:00 בימי שישי המוקד סגור טלפון: 09-9729100 (לבחור בנתב שיחות - "שירות לקוחות") כתובת דוא"ל: service@energym.co.il


939 999(-6.01%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.