קרוס אובר פינתי בשילוב סמיט משיין FT2


מבצע!
מבצע!

קרוס פינתי מבית Inspire עם עיצוב חדשני שמשלב מוט אולימפי ובורר משקולות. מערכת פולי דואלית שמתכווננת ל-32 מצבים שונים מאפשר מספר בלתי מוגבל של תרגילים פונקציונליים. ניתן להתאים את גובה הפולי במקרה של תקרות נמוכות. שילדה עבה וחזקה וגימור בציפוי אבקה לעמידות גבוהה. שתי מחסניות במשקל 75 ק"ג כל אחת מאפשרת עבודה עצמאית בכל צד. פין מגנטי בטיחותי. כולל מגוון אביזרים: חבל ליד אחורית, זוג ידיות D, מוט ישר, מוט מעוקל, צמיד לרגל, 2 בקבוקי מים וידיות הנפה. יתרונות הקרוס-אובר: גימור יוקרתי ואיכותי אימון כוח מלא על כל קבוצות השרירים מגוון אביזרים משלימים תוצרת ארה"ב מפרט טכני: מידות: אורך 147, רוחב 155, גובה 211-224 ס"מ משקל המכשיר 374 ק"ג משקל מחסנית 75x2 ק"ג אחריות יבואן שנה מלאה ושנה נוספת חלקים בלבד


18450 18500(-0.27%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.


סך המשקולות
150 ק"ג
מידת רוחב בס"מ
155
מידת אורך בס"מ
147
מידת גובה בס"מ
224