שעון דופק M430 שעון ריצה מקצועי עם דופק מפרק כף היד


M430 שעון הריצה המקצועי החדשני של Polar קל משקל ועמיד במים. מודד מהירות ומרחק גם בפעילות INDOOR (לפי תנועה בלבד) מסך ברור וקל לקריאה גם בשמש, סוללה נטענת עם כבל USB. מעביר נתונים לטלפון חכם בשיטת Bluetooth Smart ( Android & iOS ) תומך במשדרי דופק Bluetooth Smart של POLAR - H7, H10 מדידת דופק אופטית מדויקת ביותר בעזרת 6 לדים ואלגוריתם ייחודי של פולאר. GPS מובנה מסתנכרן עם אפליקצית האימון Polar Flow (בסמארטפון או במחשב). 8 שעות אימון עם GPS ומדידת דופק מפרק כף היד כשהוא טעון במלואו. אפשרות לבניית תכניות אינטרוולים לפי אזורי דופק , אזורי מהירויות, זמן ומרחק. נתוני עומס אימונים וההתאוששות דרך אפליקציית Polar Flow מעקב פעילות 24/7 כולל זמן השינה ואיכות השינה. אפשרות עריכת מסכי אימון לפי בחירה. משקל 51 גר´, עמיד במים – שחייה ורחצה בלבד. אחריות מרכז השירות נמצא בכתובת: קריית עתידים, בניין 2, תל אביב (דבורה הנביאה 119). ניתן לחנות בחנייה הצמודה למרכז השירות. להלן שעות הפתיחה במרכז השירות למוצרי פולאר, אומרון וטניטה: ימים א' - ה' - 09:00-16:30 בימי שישי המרכז סגור טלפון: 03-6446468 כתובת דוא"ל: service1@agentek.co.il כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 58008, תל אביב, 6158001


1022 1099(-7.01%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

 יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד

צבע
שחור/לבן/כתום