שעון דופק Vantage V שעון מולטיספורט פרו


מבצע!
מבצע!
מבצע!

חיי סוללה ארוכים במיוחד- עד 40 שעות באימון עם HR ו- GPS בדיוק גבוה. Running power from the wrist - לראשונה בעולם- מדידת וואטים (הספק) מפרק כף היד בזמן אמת, ללא צורך במד וואטים צד שלישי. POLAR PRECISION PRIME SENSOR FUSION TECHNOLOGY - טכנולוגית הפיוז´ן המהפכנית של פולאר למדידת דופק מדוייקת ביותר מפרק כף היד, לענפי הספורט השונים. GPS וברומטר - מעקב מהירות, מרחק, דרך, גובה ושיפוע TRAINING LOAD PRO - קבלו תמונה מקיפה על הדרכים בהן משפיע עומס האימונים על גופכם. Recovery Pro - המנעו מעומס יתר באימונים ומפציעות, תראו אם הגוף שלך מוכן לשינוי באימונים וקבלו משוב לגבי סטטוס ההתאוששות שלכם (*מצריך רצועת דופק Polar H10 לא כלול) שחייה- מדידת דופק מהשעון, ספירת בריכות ומרחק במים פתוחים. מסך מגע צבעוני - מסך מגע צבעוני בגודל 1.2", זכוכית גורילה, רזולוציה 240X240 למעלה מ 130 פרופילי ספורט לבחירתכם - פולאר Vantage V תומך ביותר מ- 130 סוגי ספורט. תכנית ריצה - התאמנו לקראת אירועי ספורט עם תכנית אימונים מותאמת אישית. אידקס ריצה (RUNNING INDEX) - קבלו ערך VO2Max (צריכת חמצן מירבית) וראו כיצד ביצועי הריצה שלכם מתפתחים. תכונת SLEEP PLUS - קבלו תובנות מעמיקות על איכות השינה ותבניות השינה שלכם. אפליקציית האימון החינמית POLAR FLOW FOR COACH - שתפו את נתוני האימונים עם המאמן שלכם דרך הענן של פולאר. אחריות מרכז השירות נמצא בכתובת: קריית עתידים, בניין 2, תל אביב (דבורה הנביאה 119). ניתן לחנות בחנייה הצמודה למרכז השירות. להלן שעות הפתיחה במרכז השירות למוצרי פולאר, אומרון וטניטה: ימים א' - ה' - 09:00-16:30 בימי שישי המרכז סגור טלפון: 03-6446468 כתובת דוא"ל: service1@agentek.co.il כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 58008, תל אביב, 6158001


1992 2190(-9.04%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.