שעון מעקב פעילות IGNITE


מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!

שעון הדופק לכושר Ignite מבית Polar הוא כבר לא רק שעון דופק – הוא שותף אמיתי לאימון שלכם. עם מדריך האימון Fitspark™ המתאים את עצמו לרמת המתאמן וקצב ההתאוששות שלו אתם יכולים להיות בטוחים שלא תצטרכו לבזבז זמן על בנייה של תוכנית האימון שלכם. בנוסף, בשעון זה תוכלו לעקוב לאורך זמן אחר הדופק שלכם, שריפת הקלוריות, ספירת צעדים ולצפות בסיכום האימון שלכם. עם עיצוב קל משקל ומראה מלוטש אתם לא תרגישו בכלל את שעון הדופק Ignite עד לרגע שתצטרכו אותו. יתרונות השעון: מדריך אימון ™Fitspark מובנה סיכום אימון אוטומטי מסך מגע TFT מערכת למדידת התאוששות Nightly Recharge™ כלי תרגול נשימה Serene™ מעקב איכות שינה Sleep Plus Stages™ GPS מובנה מנטר נתוני מהירות, מסלול ומרחק חיבור ליומן האימונים Polar Flow נתונים טכניים: משקל (כולל רצועה) 35 גרם היקף רצועה: Medium-large: 155-210 מ"מ אחריות: שנתיים ע"י אגנטק


929 999(-7.01%)

קרא עוד


זמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

 יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד

צבע
ורוד