שעון ריצה Forerunner 45 הכולל GPS


מבצע!
מבצע!
מבצע!

Forerunner 45 הוא שעון ריצה קל לשימוש, המנטר את קצב הלב במפרק כף היד ועושה שימוש ב-GPS על מנת לעקוב אחר קצב הריצה, המרחק ונתונים אחרים. התאמנו כמו מקצוענים! השעון תומך בשירות החינמי Garmin Coach הבונה תכניות אימון מותאמות אישית ממש כמו מאמן אישי על כף ידכם. הישארו מחוברים מתי שתרצו עם התראות טקסט ושיחות והרגישו בטוחים עם מאפייני הבטיחות והמעקב המאפשרים לך לשלוח נתוני מיקום בזמן אמת לאנשי קשר בזמן חירום. אפליקציות GPS, GLONASS ו-GALILIEO מובנות העושות שימוש בתקשורת מהירה על מנת לעקוב על מרחק, מהירות ונתונים נוספים ללא צורך בטלפון. חדש GARMIN COACH 2.0 עם GARMIN COACH המאמן האישי שלכם תמיד לצדכם, בחרו את רמת המיומנות של האימון שלכם ובין מסלולי 5000, 10000 או חצי מרתון ותתחילו להתאמן. ניתן לקבל תכנית אימון בהתאמה אישית והדרכה צעד-אחרי-צעד. השעון כולל התראות חכמות להודעות ושיחות נכנסות, העלאות אוטומטיות לקהילה המקוונת של Garmin Connect, מעקב בזמן אמת ושליטה על השמעת המוסיקה דרך הטלפון. מעקב בריאותי מעקב בריאותי 24/7 עוקב אחר כמות הצעדים היומית שלכם, מרחק, הקלוריות שנשרפו ומעקב אחר מאמץ לאורך כל היום ואפילו בזמן שינה. ועם ניטור Body Battery, הנתונים שנאספו במשך היום משוקללים על מנת לקבל מד של מאגרי האנרגיה שלכם בכל עת, כך שניתן יהיה לתכנן ביום שלכם את הזמנים המושלמים לפעילות ולמנוחה. חיי סוללה עד 7 ימים במצב שעון חכם או 13 ימים במצב GPS BODY BATTERY BODY BATTERY ניטור Body Battery עושה שימוש בנתונים שנאספו על מנת למדוד את מאגרי האנרגיה שלכם בכל עת, כך שניתן יהיה לתכנן ביום שלכם את הזמנים המושלמים לפעילות ולמנוחה. מפרט טכני של השעון: עדשה: זכוכית מחוזקת רצועה: סיליקון מתאים לפרק כף יד בהיקף: 129-197 מ"מ קוטר מסך צבעוני: 26.3 מ"מ רזולוציה 208X208 משקל: 36 גרם


846 910(-7.03%)

קרא עודזמן ועלות אספקה

זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים. אין אפשרות לאסוף מהחנות. נציג החנות יצור עמכם קשר בהקדם לתיאום וגביית עלות ההובלה

עלות הובלה והרכבה - מחיר בסיס - 280 ש"ח

תוספות:

הובלה והרכבה עד הבית מעבר לקו הירוק - תוספת למחיר הבסיס - 249 ש"ח (תשלום ישירות למובילים)

מקומה 2 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת למחיר הבסיס - 50 ש"ח לכל קומה (תשלום ישירות למובילים, מלבד מולטי טריינר שבו התשלום הוא החל מהקומה הראשונה)

מקומה 4 ומעלה בבניין ללא מעלית או שהמוצר לא נכנס למעלית - הלקוח יזמין מנוף על חשבונו. בכל מקרה של צורך בשירותי מנוף חיצוניים או בפירוק והרכבה, החיוב יחול על הלקוח.

ליישובי הערבה ואילת - תוספת של 400 ש"ח למשלוח. זמן אספקה עד 60 ימי עסקים.

הערה: קיימים אזורים אליהם חברת השילוח לא מגיעה. במקרה כזה הלקוח יעודכן טלפונית ישירות מול הספק.

יודגש כי מוצרי הספורט הנם לשימוש ביתי בלבד.